Правила сайту

Цей документ «Угода» є пропозиція адміністрації сайту https://libruk.com.ua укласти договір на викладених нижче умовах Угоди.

1. Загальні положення

1.1. У цьому документі застосовуються такі терміни та визначення:

 • а) Користувач – дієздатна фізична особа, яка приєдналася до цієї Угоди у власному інтересі, або виступає від імені і в інтересах представленої ним юридичної особи.
 • б) Сайт – інтернет-сайти, розміщені в домені https://libruk.com.ua і його піддоменів.
 • в) Контент – зображення, текстові, аудіо- та відеоматеріали, а також інші об’єкти авторських і (або) суміжних прав, а також яка не є такою інформація і повідомлення будь-якого характеру.
 • г) Угода – цю угоду з усіма доповненнями і змінами.

1.2. Використання Сайту будь-яким способом і в будь-якій формі в межах його оголошених функціональних можливостей, включаючи:

 • перегляд розміщених на Сайті матеріалів;
 • розміщеному на сайті свого профілю і матеріалів;
 • відображення на Сайті будь-яких матеріалів, включаючи але не обмежуючись такими як: тексти, гіпертекстові посилання, зображення, аудіо та відео файли, відомості та / або інша інформація,
 • створює договір на умовах цієї Угоди.

1.3. Ви підтверджуєте, що:

 • а) Ознайомилися з умовами цієї Угоди в повному обсязі до початку використання Сайту.
 • б) Приймаєте всі умови цієї Угоди в повному обсязі без будь-яких вилучень і обмежень з вашого боку і зобов’язуєтесь їх дотримуватись або припинити використання Сайту. Якщо ви не згодні з умовами цієї Угоди або не маєте права на укладення договору на їх основі, вам слід негайно припинити будь-яке використання Сайту.
 • в) Угода (у тому числі будь-яка з його частин) може бути змінено адміністрацією Сайту без будь-якого спеціального повідомлення. Нова редакція Угоди вступає в силу з моменту її розміщення на Сайті.

2. Загальні умови користування Сайтом

2.1 Перегляд Контенту, розміщеного на Сайті у відкритому доступі, не вимагає обов’язкової реєстрації та / або авторизації Користувача.

2.3 Користувач ознайомлений і згоден з політикою конфіденційності сайту.

2.2 Користувач розуміє, що будь-який перехід на сторонній сайт з нашого Сайту, будь то навмисний або випадковий, і всі наслідки цього переходу поза відповідальністю нашого Сайту.

2.3 Будь-які претензії, які виникнуть у Користувача у зв’язку з використанням інших веб-сайтів, не можуть стосуватися нашого Сайту.

2.4 При цитуванні матеріалів, розміщених на Сайті, в мережі Інтернет гіперпосилання на https://libruk.com.ua обов’язкове.

3. Розділ Самвидав.

3.1 Реєструючись на Сайті, Користувач несе відповідальність за зміст сторінки свого профілю і за розміщені їм матеріали.

3.2 Користувач розуміє і згоден з тим, що його профіль і розміщені матеріали будуть у відкритому доступі.

3.3 Користувач в будь-який момент може видалити будь-який розміщений ним матеріал, або свій профіль повністю.

3.4 Розміщення матеріалів, що порушують авторські права, або будь-які інші закони України, розкривають чиїсь персональні дані, пропагандують насилля, вводять в оману, тощо на Сайті заборонено.

3.5 Сайт має право в будь-який момент без попередження видалити профіль Користувача, або будь-який розміщений Користувачем матеріал.

3.6 Сайт забезпечує безпеку від злому профілю Користувача, але не гарантує, що такий злом неможливий.

3.7 Сайт не несе відповідальності за будь-які негативні наслідки перед Користувачем, що виникли внаслідок злому його профілю.

4. Обмеження

4.1 Сайт не дає ніяких гарантій про те, що дані, надані їм, точні і можуть бути використані в різних цілях, які прямо не випливають з цієї Угоди.

4.2 Користувач несе всі ризики по користуванню Сайтом.

4.3 Сайт не гарантує, що використання Сайту задовольнить Користувача.

4.4 Сайт не несе відповідальності за утримання сторінок, на які ведуть будь-які посилання, розташовані на Сайті. Сайт не гарантує точність інформації, яка буде опублікована на цих сторінках, також Сайт не гарантує їх безпеку.

4.5 Сайт не несе відповідальності за будь-які збитки чи шкоду перед Користувачем або третіми сторонами, що виникли внаслідок відвідування Сайту.