Додати до Лібрук

Суздаль Олександр

В Софії Київській є написи 12 сторіччя...
...хочеш увійти в історію - пиши на стінах, а не на папері...

Твори

 • Євангеліє від рудого кота

  2015 р.
  історія, пригоди, фантастика
  Головна героїня, Маргіна, покидає Рай і летить у відрядження на Землю, щоб відшукати загублений в давнину Рубін Милосердя. Сили Зла теж не дрімають: Сатанаіл відправляє на Землю двох демонів, Гаагтунгру і Веельзевула, з колишнім правителем Багаторосії, Плутіним, щоб вони знайшли артефакт. Хасан аль-Каїн, безсмертний ассасін, заважає всім.
  Вікове обмеження: 18+
 • Чужі віддзеркалення чужих тіл

  2016 р.
  фантастика, філософія,релігія
  Така вже доля у героїні роману Маргіни - вона знову вляпалася в погану детективну історію. Їй довелося бути на побігеньках у Анімо, неврівноваженою дімензіальної особистості, яка створила Всесвіт. Завдання, знайти вбивцю професора Прехта, Маргіна провалила. За її помилки Анімо жорстоко вбиває кошенят Туманного Кота.
  Вікове обмеження: 18+
 • Ессенаріум

  2018 р.
  науково-популярний
  Читачам пропонується нова модель побудови Всесвіту, в якій виключені всі основні протиріччя сучасної фізики. У книзі розглянуте таке неоднозначне поняття, як віддзеркалення і його ставлення до Творця.
 • Мурде за чак

  2018 р.
  фантастика
  Мало яка людина відмовляється від спадщини. Інопланетянин з роду «чахе», на ім'я Вася, народжений на Землі, не хоче приймати сумнівну спадщину свого рідного племені. За порадою своєї мами, Єви Рейх, він погоджується очолити небезпечних тварюк Всесвіту. Мама попросила тільки про єдине - хай Туманний Кіт супроводжує Васю...
  Вікове обмеження: 18+

Коментарі. Рецензії. Відгуки