Суздаль Олександр

В Софії Київській є написи 12 сторіччя...
...хочеш увійти в історію - пиши на стінах, а не на папері...

Твори

 • Євангеліє від рудого кота

  2015 р.
  історія, пригоди, фантастика
  Головна героїня, Маргіна, покидає Рай і летить у відрядження на Землю, щоб відшукати загублений в давнину Рубін Милосердя. Сили Зла теж не дрімають: Сатанаіл відправляє на Землю двох демонів, Гаагтунгру і Веельзевула, з колишнім правителем Багаторосії, Плутіним, щоб вони знайшли артефакт. Хасан аль-Каїн, безсмертний ассасін, заважає всім.
  Вікове обмеження: 18+
 • Чужі віддзеркалення чужих тіл

  2016 р.
  фантастика, філософія,релігія
  Така вже доля у героїні роману Маргіни - вона знову вляпалася в погану детективну історію. Їй довелося бути на побігеньках у Анімо, неврівноваженою дімензіальної особистості, яка створила Всесвіт. Завдання, знайти вбивцю професора Прехта, Маргіна провалила. За її помилки Анімо жорстоко вбиває кошенят Туманного Кота.
  Вікове обмеження: 18+
 • Ессенаріум

  2018 р.
  науково-популярний
  Читачам пропонується нова модель побудови Всесвіту, в якій виключені всі основні протиріччя сучасної фізики. У книзі розглянуте таке неоднозначне поняття, як віддзеркалення і його ставлення до Творця.
 • Мурдэ за чак

  2019 р.
  фантастика, історія, трилер
  На далекій планеті Аре відбуваються вибори керівника планети, кантера. В життя героїні, Фате, що бореться за місце кантера, дивним чином вплітаються історичні події в на Землі ...
  Вікове обмеження: 18+
 • Канів

  2005 р.
  поезія
  пісня про Канів
 • Рудий кіт із галактики Тьху

  2017 р.
  фантастика
  Потрапивши на планету Фато, герої роману врятували Туманного Кота, але побіжно опинились в паралельному Всесвіті, де замість людей - рептилоїди. Заодно відправили на Землю плем'я інків, яке не по своїй волі потрапило на планету Фато. До всіх халеп додається те, що Земля загине від зіткнення з астероїдом «Сатана».
  Вікове обмеження: 18+

Коментарі. Рецензії. Відгуки