Обіцяю собі … Обіцяю собі полюбити зиму, Обіцяю собі берегти себе. Я буваю занадто вразлива, Я буваю — чистіша води. Й там, де віра згоріла папером, Де в блокноті писала рядки, Моя біль просочилася крізь нерви — І здавалось, мене не спасти. Там, де були вже спроби без сенсу, Там, де ясно було все, як день, Я старалась усе вірити в диво Та казала собі: «Це не ти. Це не ти, та кого він кохає. Це не ти, та за кого — у вогонь». І питання собі задавала І стрічками ішли ті думки І там більше мене — не знайти.