*********************************************************************************************** Вірш про Алісу(жертва Слендера) *********************************************************************************************** Автор: Adios Фендом: Slender Персонажі: Аліса, Слендер Рейтинг: PG-13 Жанри: Містика, Міфічні істоти, Вірші Попередження: Смерть персонажа Розмір: Драбл Кількість частин: 1 Статус: закінчений Опис: Знову почнеться гра, Й ніколи не закінчиться п`єса така... Публікація на інших ресурсах: Мені однаково. Примітка автора: Просто вірш, який прилетів мені в голову. ========== Аліса в лісі ========== Тихо-тихо, тишина, Ліс спить, як вдень сова. За вікном вже досить темно, Знайти вихід тут проблемно... А десь там в Карпатах, Де зараз люди лягають спати, Загубилося дівча. Сама дівчина мала. Блакитне платтячко її Розвивалось на вітрі. Порвалося її плаття, Й промовляла вона, мов, закляття: - Де тут вихід? Де він? Де? Знаходилася вона хтозна-де. Не пощастило Алісі, Загубилась вона в лісі. Чай йде - Тік... Так... Тік... Так... А світанок не приходить. Однак, Сидить і плаче під дубом Аліса, Просить Бога знайти вихід з лісу... Тут насунувся туман густий. За Алісою наглядає хтось пустий. Це був чоловік безликий, В душі він просто дикий... Її волосся вітер розвіває, А чоловік добре знає, Що вечеря це нова, Але дуже вона мала... Якщо вже вона маленька, То поїсть він наступного разу гарненько. Він вдивляється в її тендітні ручки, А вона плаче без особливої озвучки. Піднімає погляд ця дитина, Ліс поводить себе досить дивно. Навіть, не здогадується вона, Що тут ,не зовсім, вона сама. Строгий чоловік з-заді стоїть, Його смокінг добре лежить. Краватку носить він червону, Зрідка одягає чорну... Дівчина його не помічає, Та й вона його зовсім не знає... Це був Слендермен - Тонкий Чоловік, Не забудеш ти його вік! Він може тихесенько шипіти, Вектора вміє випускати... Замітила дівчина записку на сосні, Їй було цікаво, як і мені: - Що робить записка на сосні у лісі? Запитала сама себе Аліса. Вона повільно піднялася з землі. Голос пролунав в її голові: - Аліса, зірви записку, візьми... - Хто ти, скажи мені, скажи? - Записку. Аліса... Аліса... Аліса... - Невже, я не одна в цьому лісі? Алісі не до жартів було. Жертвою вона стала, як на зло. Люди, які історію знають, Записки Слендера взагалі не чіпають. А дівчина її не знала, Тому записку і зірвала... Тепер почав гру Жах Лісу. Він хоче вбити бідну Алісу. Вона хоче врятувати своє життя, Але почалася його пуста гра... Вона знайшла фонарик і камеру ручну, І почала смертельну гру. І почалися дивні звуки, Хтось шипів, чутні стуки... Через мить звук зтихне, І монстр кудись зникне... Він їй підказав, Що записки він поклав. Треба їй від нього тікати, Й прокляті записки збирати... Пройшло дві години, три, Не допомагають молитви. Аліса 7 записок зібрала, Біля 8 записки смерть чекала. Аліса бігла все дужче, і дужче, Й побачила записку в гущі. Ще трохи, ще трохи і вже, Нехай закінчиться це все! Стоп. Що це за двін? Вона обернулася, а там він. Почалися дивні звуки в голові, Вона не виживе, а може й ні... Все. Він приблизився. Це кінець. Вона загине, хай йому грець! Це кінець! *** Наступна жертва скоро прийде, І записку теж візьме. Знову почнеться гра, Й ніколи не закінчиться п`єса така... Буде повтор, знову й знову. Можливо авторша напише наступну промову. Жертвою може бути будь-хто, Навіть, вона. От і всьо! Коментарій до "Аліса в лісі" Кхм... Люди, починайте писати фф ще й українською, і я створю спеціальну групу для таких авторів. А потім буде й сайт, для таких, як ми. Можливо, я, навіть, почну створювати мультфільми(по фанфіках) або віртуальні ігри. Але обов`язково вам треба написати мені в приват хоть щось)