Чех Артем

Чех Артем

  • Дата народження: 13 червня 1985
  • Місце народження: м. Черкаси
    дивитись на карті
  • Сторінка на Літресі
  • Жанри:

Чех Артем (в житті більш відомий як Артем Олександрович Чередник) – сучасний вітчизняний письменник.

Був народжений 13 червня 1985 року в м. Черкаси. Окрім отримання загальної освіти, навчався у музичній школі за класами фортепіано, гітара та сопілка. У 2002 р. оселився в Києві, де закінчив факультет соціології Державної академії керівних кадрів культури і мистецтв. Саме в цей період він робить перші кроки в літературі, однак не публікує твори та не подає їх до участі в конкурсах. У 2008 р. вирішив поїхати до Чернігівщини та спробувати себе на сільськогосподарських роботах, однак незабаром повертається до столиці. Участь у конкурсі «Міський молодіжний роман» принесла йому звання лауреата та почесну премію.

Художні твори Артема Чеха вирізняються різними жанровими напрямками та стилістичними засобами: це і філософські мотиви, і сюрреалістичні сюжети, і літературні експерименти з елементами автобіографічності. Найбільш популярними серед них є: «Сині двері зліва», «Рожеві сиропи», «Письменники про футбол» тощо.

Нивини, пов'язані з автором

Поетичний фестиваль Meridian Poltava

04.06.2019
Другий Міжнародний поетичний фестиваль Meridian Poltava проходитиме з 7 по 9 червня. Події відбуватимуться у Полтаві та м. Решетилівка в заповіднику «Поле Полтавської битви». Відомо, що більше, ніж ...
Читати подробиці
#Іздрик Юрій #Жадан Сергій #Калитко Катерина #Малкович Іван #Рафєєнко Володимир #Роговцева Ада #фестиваль #Чех Артем

Коментарі. Рецензії. Відгуки