Астаф’єв Анатолій Олександрович (псевдонім – Дністровий Анатолій) – вітчизняний майстер есе, художник, поет і прозаїк.

Уродженець м. Тернопіль, з’явився на світ 30 липня 1974 р. Як виходець із інтелігентної сім’ї (батько – доктор філологічних наук, професор), А. Дністровий пройшов довгий шлях навчання: від студента історичного факультету університета в м. Ніжин до кандидата філософських наук. На даний час він займається викладацькою діяльністю у декількох столичних ВУЗах, а також бере активну участь у політичних проектах, є постійним членом редакційних колегій провідних національних видавництв.

У творчій діяльності, А. Дністровий вражає обраним жанром, який знаходиться на межі міської прози та культури, що знецінює загальновизнані ідеали. Особлива увага приділяється соціальним та психологічним аспектам життя людини. Оповідання, переважно, мають форму есе, а мова насичена сучасним сленгом та кримінальними жаргонізмами. Це, зокрема, романи «Місто уповільненої дії», «Пацики», «Дрозофіла над томом Канта». Поетичні твори автора були оцінені українськими та зарубіжними критиками. Вони містяться у збірках «Покинуті міста», «Письмо з околиці», «Автономія арфея» тощо.

Твори

  • Сніданок на снігу (збірник)

    збірка, сучасна література, уривок

Коментарі

Кількість коментарів: 2
Тетяна:
29.09.2015 19:26

Коментар до твору “Пацики”:
Почала з цього твору. Потім всі, доступні в мережі, скачала і прочитала. Настільки просто написано, легко читається, дуже життєво, по-справжньому… Якась ностальгія… В героях впізнаєш себе, своїх знайомих, свій дім і під’їзд. І в кожному творі закладено мораль, є над чим поміркувати…перезавантажитись. Мій улюблений автор. Дуже торкнули душі оповідання автора.

Гість:
07.05.2015 21:28

Коментар до твору “Патетичний блуд”:
Після цього твору Дністровий став одним з улюблених авторів

Залишити коментар