Сучасна українська письменниця й журналістка, драматург та акторка Доляк Наталія Юріївна народилась у Вінниці 4.11.1967р. Навчалася на акторському факультеті Харківського інституту мистецтв, після чого працювала деякий час у театрі ляльок Вінниці, останні роки – тележурналістка обласного телебачення.

Написала декілька романів у різних жанрах, автор п’єс та кіносценаріїв з гостросоціальних та історичних тем. У неспокійні 1990-1992рр. була у Швеції та Фінляндіії. Звідси – її твори про долі й поневіряння пострадянських біженців у Європі та не менш цікаві й гостросюжетні романи і п’єси, написані за політичними подіями сьогодення. Ціла низка робіт присвячена заробітчанству та емігрантству, ще й досі ця болюча тема її не відпускає.

Наталія полюбляє експериментувати, випробувати себе у чомусь новому. Нещодавно дебютувала у якості сценариста й режисера короткометражки, пише детективи, гумористичні оповідання, сімейну сагу та жіночі романи. Причому шукачі романтичного кохання навряд чи будуть задоволені – адже цього в її творах замало. Натомість сучасна дійсність висвітлена дуже талановито й природньо.

Лауреатка конкурсів «Коронація слова» різних років за «Гастарбайтерські сезони» (п’єса), «Біженка» (кіносценарій), романи «Гастарбайтерки», «Реф’юджі», «Чорна дошка». А роман «Загублений між війнами» приніс їй літературні премії імені В.Симоненка та М.Коцюбинського.

Твори

  • Загублений між війнами

    біографія, сучасна література, уривок
  • Поруч з тобою

    збірка, оповідання, сучасна література, уривок

Коментарі

Коментарі відсутні...

Залишити коментар