Олександр Гаврош народився 26 березня 1971 року в Ужгороді. Закінчив Львівський національний університет за фахом “журналістика”, друкувався і в українській, і в зарубіжній пресі. Працює фрілансером, дописує на “Радіо Свобода” та у різні закарпатські і всеукраїнські часописи.

Як стверджує сам Гаврош, до письменництва він прийшов шляхом еволюційного розвитку. Писав різне: еротичні вірші, казки, пригодницькі повісті, драматичні твори для дорослих та дітей тощо. Журналістика дуже вплинула на стиль письменника: він не вміє і не хоче писати розлого і описально, тексти завжди динамічні і читаються швидко. Більшість фактів, описаних у його творах, відбулась насправді.

Автор відомих дитячих книг: “Неймовірні пригоди Івана Сили”, “Сказання Срібної Русі” та ін. Найвідоміші романи: “Галуна-Лалуна” та “Капітан Алоїз”. П’єси “Ромео і Жасмин”, “В Парижі красне літо…” неодноразово були поставлені в театрах України та на закордонних театральних фестивалях.

Багаторазовий переможець “Коронації слова” у номінаціях “п’єси”, “романи”, “дитяча проза”, “п’єси для дітей”; лауреат “КорнійЧуковської премії”.

Твори

Серія: «Машина часу»
  • # Врятувати Тараса Шевченка

    повість, уривок, фантастика

Новини, пов'язані з автором

Події за тиждень 02.12.2019 – 08.12.2019

08.12.2019
Зображення для новини Події за тиждень 02.12.2019 – 08.12.2019
01.12. вперше стартував Всеукраїнський конкурс «Літературна візитка краю» для старшокласників та студентів. Умова конкурсу - під керівництвом вчителя створити сайт про одного видатного письменника ...
  • #Гаврош Олександр
  • #Забужко Оксана
  • #Цілик Ірина

Коментарі

Коментарі відсутні...

Залишити коментар