Сучасна українська письменниця й поетеса Горбань Світлана Петрівна, відома в літературних колах під прізвищем Веренич, народилася на Сахаліні 07.11.1955р. у родині військового лікаря. Дівчинка з дитинства мала потяг до літератури.

1977-го закінчила Черкаський педінститут. Протягом 15 років викладала в гімназії російську мову й літературу, зарубіжну літературу й культурологію. 1992-го здобула другу вищу освіту за фахом українська філологія.

Ще з дитинства писала вірші й оповідання, які друкувалися у місцевій періодиці. 1999-го вперше стала лауреатом Всеукраїнського конкурсу «Золотий Бабай» за гостросюжетний роман «Ловці чарівного вітру»; 2005, 2009, 2015 та 2019-го – дипломантом Міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова». З 2010 – член Спілки письменників України.

Творить у жанрах соціально-психологічного роману, детективу, фентезі. Авторка 7 романів, численних повістей та оповідань, книжок для дітей. Пише й видається двома мовами.

Має сестру-письменницю Наталію Лапіну. Деякі великі твори написані сестрами у співавторстві. Заміжня, має двох дітей: сина і доньку.

Зараз працює у Міжнародному шкільному проекті, планує написати книжку про християнську культуру для школярів.

Твори

 • Зодчий із пекла

  детектив, роман, уривок
 • Львів. Вишні. Дощі (збірник)

  збірка, оповідання, сучасна література, уривок
 • Львів. Пані. Панянки (збірка)

  збірка, оповідання, уривок
 • Львів. Спогади. Кохання

  збірка, оповідання, сучасна література, уривок
 • Роман з містом

  роман про кохання, уривок
 • Якщо полюбиш прокляття

  роман, сучасна література, уривок, фентезі

Коментарі

Коментарі відсутні...

Залишити коментар