Українська письменниця Гранецька Вікторія Леонідівна народилася на Вінниччині 24 березня 1981 року. У районній газеті «Вісник Козятинщини» неодноразово публікувалися вірші, оповідання та казки, що вона писала ще в дитинстві.

2003-го року отримала спеціальність практичного психолога у Вінницькому педуніверситеті, але за фахом працювати не стала: мандруючи країною, змінила безліч робочих місць. 2010-го переїхала до Вінниці, де живе й пише прозу. Її дебютний твір «Мантра-омана», який поєднує в собі містику та глибокий психологізм, не залишився поза увагою читачів та критиків, і 2011-го був відзначений першою премією популярного конкурсу літературних видань «Коронація слова».

За два роки з не меншим успіхом вийшов другий роман Гранецької – «ТІЛОᵀᴹ», який отримав Міжнародну премію О.Ульяненка та потрапив до Всеукраїнського рейтингу «Книжка року-2013».

І третій роман письменниці «Щасливий» теж не лишився непоміченим. Випущений 2015-го, він був нагороджений спеціальною відзнакою у номінації «Гранд Романи» «Коронації слова».

Крім великих художніх творів пише новели, есеї, неримовані вірші, нариси, іншу коротку прозу, яка, до речі, теж неодноразово відзначалася різноманітними нагородами.

Твори

  • Дім, у котрому заблукав час

    сучасна література, уривок
  • Львів. Кава. Любов (збірка)

    збірка, оповідання, сучасна література, уривок

Коментарі

Коментарі відсутні...

Залишити коментар