Наша сучасниця Людмила Петрівна Іванцова народилася 27.11.1960р. у Києві. Талановита письменниця, перекладачка, журналістка та педагог, отримавши педагогічну освіту, працювала викладачем французької та російської у школі, ліцеї, інституті туризму. Згодом відкрила власні курси іноземних мов.

Літературну творчість починала з опублікування віршів та оповідань у багатьох журналах. Перший роман українською під назвою «Родовий відмінок» вийшов 2009-го, який здобув спеціальну відзнаку конкурсу «Коронація слова» 2009р. у номінації «Вибір видавців». Тісно співпрацює з видавництвами «Клуб сімейного дозвілля» та «Фоліо», де публікуються по декілька її творів на рік.

Здебільшого це життєві історії, навіть деколи інтимні, кохання та зрада, переплетені долі, чудові зустрічі, які змінюють життя. І все це яскраво перемежається з атмосферою чудового, старовинного Києва, який неможливо не любити.

Окрім романів, її статті, оповідання, повісті та вірші публікувалися у літературних журналах Росії, Естонії, Німеччини, Ізраїлю та Нової Зеландії.

Талант Міли Іванцової, її уподобання багатогранні й різнобарвні. Так, в якийсь період вона раптом змінила перо й вчителювання на дизайн інтер’єрів та нерухомість, садівництво, петриківський розпис, навіть колекціонування старовинних прасок.

Останнім часом вона повернулася до професійної літературної діяльності, в її планах – написання детектива та дитячої прози.

Твори

  • Поруч з тобою

    збірка, оповідання, сучасна література, уривок

Коментарі

Коментарі відсутні...

Залишити коментар