Іздрик Юрій

Іздрик Юрій

  • Дата народження: 16 серпня 1962
  • Місце народження: м. Калуш, Івано-Франківська область
    дивитись на карті

Іздрик Юрій Романович (1962 р. н.) – відомий вітчизняний письменник, знавець культурології, засновник та очільник журнального проекту «Четвер».

Народився у м. Калуш Івано-Франківської області. Зростаючи у духовній інтелігентній сім’ї, хлопець ще з дитинства захоплювався читанням книжок світової класики та сам робив перші кроки в поетиці. Також він став учнем музичної школи за класом фортепіано і віолончелі. Студентські роки юнак провів у Львівському політехнічному інституті на механіко-технологічному факультеті. Там він активно включається в культурне життя навчального закладу: грає разом з друзями в рок-гурті, бере участь у театральних виставах. Отримавши професію інженера, Ю. Іздрик влаштовується на завод з виготовлення автоматизованих ливарних машин.

Останні роки письменник присвячує виключно творчості в стилі постмодернізму: працює в редакційних колегіях журналів, малює та представляє картини на міжнародних та національних виставках, видає книжки з оповіданнями, серед них «Воццек», «Флешка. Дефрагментація», «Подвійний Леон» тощо.

Нивини, пов'язані з автором

Поетичний фестиваль Meridian Poltava

04.06.2019
Другий Міжнародний поетичний фестиваль Meridian Poltava проходитиме з 7 по 9 червня. Події відбуватимуться у Полтаві та м. Решетилівка в заповіднику «Поле Полтавської битви». Відомо, що більше, ніж ...
Читати подробиці
#Іздрик Юрій #Жадан Сергій #Калитко Катерина #Малкович Іван #Рафєєнко Володимир #Роговцева Ада #фестиваль #Чех Артем

Коментарі. Рецензії. Відгуки