Когут Людмила Сергіївна – сучасна українська письменниця.

Народилася 25 липня 1954 у – м. Львові. Економіст за фахом, отримала освіту у Львіському політехнічному інституті. Це дало відчутний поштовх для побудови успішної кар’єри у органах державного управління. Працювала начальником відділу обласного управління соцзахисту, закінчила свою трудову кар’єру на посаді начальника обласного центру по виплаті пенсій та допомог. Вийшла на пенсію і зрозуміла,що життя тільки розпочинається. Особисті життєві історії, колізії й неспокій через одвічне запитання: а що залишиться у спадок дітям і прийдешнім поколінням, привело її до літератури. У 2007 році випробовує себе як літератор і видає книгу оповідань «Мудрі жінки». В кожному оповіданні вияв глибоких почуттів, розуміння жіночої психології і найголовніше — віра в себе, в добро, в життя, в оптимізм.

Письменниця надає перевагу написанню романів і повістей.

У творчому доробку повісті «Країна розбитих сердець», романи «Сага про…», «Якби все почати заново?», «Пов’язані любов’ю», «Свої…Чужі…».

У всіх творах захоплива розповідь про кохання і хитросплетіння людських стосунків, про чарівні витівки веселої фантазерки долі, часом щедрої на подарунки, а інколи подібної на злющу даму, цілком позбавлену доброти і почуття гумору. Разом з її героями ви поринете в цікаву подорож у минуле із щасливим поверненням у сьогодення.

Твори

 • Країна розбитих сердець

  оповідання, повість, роман про кохання, уривок
 • Мудрі жінки

  роман про кохання, уривок
  1
 • Пов’язані Любов’ю

  роман про кохання, уривок
 • Сага про…

  роман про кохання, уривок
 • Свої… Чужі…

  роман про кохання, уривок
 • Якби все розпочати заново?

  роман про кохання, уривок

Коментарі

Коментарі відсутні...

Залишити коментар