Кононенко Євгенія – вітчизняна письменниця і перекладачка доби сучасності.

Кононенко Є. була народжена 17 лютого 1959 року в м. Києві. Одразу після отримання шкільного атестату, склала іспити та була зарахована студенткою Київського державного університету ім. Т. Шевченка за механіко-математичним направленням. Проте, відчувши потяг до творчої діяльності та зацікававшись вивченням літератури, вона вступає до інституту іноземних мов за спеціальністю «французька філологія». Часто подорожує країнами світу (США, Франція, Естонія, Росія), відвідує міжнародні збори літераторів та культурологів.

Літературний доробок письменниці налічує близько десятка бібліографій («Сестра», «Імітація», «Жертва забутого майстра» тощо), чотири книжки для дітей «Бабусі також були дівчатами», та ін.), збірка віршів «Вальс першого снігу», переклади та декілька творів-есе.

На теперішній час живе та працює в м. Києві. Займає активну громадську позиції як учасник культурного життя країни: займає посаду наукового співробітника в Українському центрі наукових досліджень, включена до складу Національної спілки письменників України.

Новини, пов'язані з автором

Спокуса празької химери

12.04.2019
Зображення для новини Спокуса празької химери
У «Видавництві Анетти Антоненко» вийшла друком нова збірка новел Євгенії Кононенко. Київська письменниця і перекладач добре відома читачам своїми романами, оповіданнями, повістями, новелами, ...
  • #Кононенко Євгенія
  • #презентація книги

Коментарі

Кількість коментарів: 1
василь:
06.02.2015 14:16

Цікаві, мудрі, необхідні думки. Захоплююсь, сміюсь, відволікаюсь. Рекомендую молодим студенткам до одруження. Нажаль в продажі майже нічого немає.

Залишити коментар