Галина Кирпа – поетеса, авторка прозових творів, перекладачка, літературний редактор. Пише для дітей та дорослих.

Народилася 1 січня 1950 в селі Любарці на Київщині. Навчалась на філології у Київському державному університеті, працювала в редакціях видавництв та ЗМІ. Цікаво, що майже вся її родина – вчителі: філологи, історики, географи, математики.

Видала збірки поезій: “День народження грому”, “Слон мандрує до мами”, та інші. Також є автором поетичних новел: збірки “Катруся з роду Чимчиків” та “Будинок старий, як світ”. Видала повість “Тринадцятий місяць у році” та народознавчу книжку “Забавлянки мами Мар’янки” та інші твори.

Пані Галина багато пише для дітей. Вона є автором шкільних читанок: “Зелена неділя”, “Ластівка”, “Писанка”; посібника з етики для молодших школярів “Андрійкова книжка”. Упорядкувала дошкільну хрестоматію “Український садочок” та хрестоматію-читанку для школярів – “Про маму”; хрестоматію зі світової літератури для молодших школярів “Світ від А до Я”.

Галина Кирпа багато перекладає: з данської, німецької, норвезької, шведської мов. Завдяки їй українські діти читають Астрід Ліндгрен та Ганса Християна Андерсена

Коментарі

Коментарі відсутні...

Залишити коментар