Галина Малик народилась 12 серпня 1951 року в м.Бердянську Запорізької області. Дитинство провела на Закарпатті, там же закінчила філологічний факультет Ужгородського університету. Далі були роки праці у друкарні та науковій бібліотеці, згодом – редактором у місцевих та українських видавництвах.

Як і багато дитячих письменників, спочатку Галина Малик писала для власних дітей. Це були вірші з простими сюжетами, про якісь буденні події та вчинки. Згодом – казкові повісті, в яких звичайні дівчатка й хлопчики потрапляють до казкових країв, або ж казкові герої діють у нашій реальності. Серед дитячої аудиторії письменниця широко відома книгами “Незвичайні пригоди Алі в країні Недоладії”, “Злочинці з паралельного світу”, “Пантлик і Фузя”, “Пригоди в зачарованому місті”.

За свої твори удостоєна премій ім.О.Копиленка, ім.Лесі Українки, журналу “Перець” та інших.

Пані Малик займається також громадською діяльністю. Вона є головою оргкомітету щорічного книжкового ярмарку “Ужгородський книжковий Миколай” та членом експертної ради українського рейтингу “Книжка року” – в номінації “Дитяче свято”.

Коментарі

Коментарі відсутні...

Залишити коментар