Мудрак-Ковалів Олеся Вікторівна народилася 29.04.1985р. у м. Легніца (Польща). Ще малою дівчинкою переїхала з батьками до Дніпропетровська. Закінчила літературне відділення КНУ ім. Т.Г.Шевченка, кандидат філологічних наук.

Її творчі уподобання дещо незвичні: адже свої поезії пише у жанрі еротичної лірики. 2014-го серед 40 учасників з різних країн світу стала лауреаткою поетичного фестивалю «Дні Наіма» на Балканах. Еротичні вірші перекладені англійською, німецькою, польською, албанською мовами.

Леся володіє алогічним мисленням, надзвичайно метафорична й музична особистість, її вірші звучать як пісні, як щось водночас неймовірно дратуюче та приваблююче, лагідне й агресивне, грайливе та беззахисне.

Окрім поезії, вона пише короткі оповідання. Є організатором різноманітних конкурсів для молодих авторів. Завдяки їй відроджено конкурс «Гранослов». Завдяки своїй динамічності встигає брати участь у численних фестивалях, конференціях та літ форумах, теле- та радіоефірах. Вела щотижневу рубрику на літературному порталі «Друг читача». Була співзасновницею номінації «Найеротичніший твір» у «Коронації слова-2012».

У творчих планах Лесі Мудрак – видання великого роману.

Коментарі

Коментарі відсутні...

Залишити коментар