Неборак Віктор Володимирович – український сучасний письменник, знавець світової та вітчизняної літератури, есеїст, перекладач.

З’явився на світ 9 травня 1961 р. на Львівщині. Отримавши загальну шкільну освіту, юнак пішов здобувати освіту за філологічним фахом до Львівського університету. Пізніше, стає аспірантом Інституту літератури, а по закінченню навчання вчителює у професійно-технічних училищах. З початку 1990-х років веде активне громадське життя: виступає в якості організатора фестивалів, продюсує поезо-симфо-рок дійства, проводить театралізовані акції. Відомий В. Неборак і як один із засновників поетичної групи в Україні, що має назву «Бу-ба-бу».

Надаючи характеристику поезії літератора, необхідно відзначити високий рівень романтизму, що іноді переходить до сентиментальності. При цьому, поет використовує іронічний підхід, застосовує мовні засоби сучасної молоді (сленг). Найбільшої популярності В. Неборак зазнав після виходу у світ збірки поезії «Літаюча голова». Подальші книги ( «Розмови зі слугою», «Епос про тридцять п’яту хату», «Alter ego») були також високо оцінені вітчизняними читачами.

Коментарі

Коментарі відсутні...

Залишити коментар