Арт-простір на колесах

13.03.2019

У кінці квітня у напрямку Київ-Маріуполь почне курсувати ГогольТрейн (потяг із 10 вагонів). Пасажири потягу – музиканти, художники, актори та інші охочі потрапити на Startup ГогольFest.

Поїзд, як пояснює натхненник фестивалю Максим Демський, символізує культурне об’єднання міст України.

Цей проект ще не мав попередників у нашій державі. Саме тому ГогольТрейн претендує на статус ключової культурної події цієї весни. І без перебільшення це перший європейський фестивальний потяг. Подібний досвід був зафіксований у 1970 році у Канаді – Festival Express із Торонто до Калгарі.

В українському арт-потязі відбуватиметься документальна зйомка всієї подорожі. І, як результат, заплановано реліз документальної стрічки.

Як долучитися?

Дуже просто: придбати путівку на Гоголь-трейн. У вартість квитка входитиме дорога і проживання в Маріуполі протягом фестивалю (3 дні та 3 ночі). Із середини березня доступ до путівок відкриється на спеціальному сайті фестивалю.

Повернення до Києва планується 1 травня. Це вже другий Міжнародний фестиваль Startup ГогольFest. Нагадаємо, що фестивальні дні припадають на період з 26 квітня до 1 травня.

  • #фестиваль

Коментарі

Коментарі відсутні...

Залишити коментар