Зображення для новини Конкурс від української Вікіпедії “Жінки у STEM”

Конкурс від української Вікіпедії “Жінки у STEM”

03.06.2019

1 червня розпочався конкурс статей «Жінки у STEM» від української Вікіпедії. Абревіатура STEM розшифровується, як: S – science (наука), T – technology (технології), Е – engineering (інженерія), М – mathematics (математика). Конкурс доступний для всіх охочих та триватиме до 31 червня.

В Україні, як і у більшості країн світу, в галузі математики, інженерії працює більша кількість чоловіків. Здобутки жінок часто недостатньо висвітлюються у ЗМІ.

Надзвичайно важливо змінити дану ситуацію, тому UNFPA (Фонд ООН у галузі народонаселення) та громадська організація “Вікімедіа Україна” організували конкурс “Жінки у STEM”. У кожного зацікавленого є можливість покращувати наявні статті та створювати нові про жінок стосовно сучасних технологій, інженерії, природничих та точних наук в українській Вікіпедії.

Перемогу здобудуть ті учасники та учасниці, котрі покращать чи напишуть найбільшу кількість високоякісних статей. На сторінці конкурсу можна обрати вподобану тему чи запропонувати свою. Можна створювати статті на будь-яку тему в рамках конкурсу: від редагування та покращення статті про Гіпатію Александрійську до написання нової статті про перспективних українських науковиць.

Всі активні учасники отримають сувеніри та заохочувальні призи. Переможці спецномінацій “Українки у STEM” та “Дівчата у STEM” отримають окремі призи. Ну і автори найбільш якісних статей отримають найцінніші призи.

Офіційна сторінка конкурсу — stem.wikimedia.org.ua

  • #конкурс

Коментарі

Коментарі відсутні...

Залишити коментар