Зображення для новини Олег Сенцов закінчив роман

Олег Сенцов закінчив роман

13.01.2019

Незаконно засуджений в РФ український письменник та кінорежисер Олег Сенцов написав листа першому віце-спікеру Верховної ради України – Ірині Геращенко, в якому повідомив про завершення роману та поділився планами на майбутнє.

Зокрема, як розповідає пані Геращенко, український патріот повідомляє що не збирається припиняти ані творчу, ані громадську діяльність, що багато працює і напередодні нового 2019 року нарешті закінчив новий роман. На жаль, його назва не згадується.

До слова, про те, що Сенцов відновив літературну діяльність ще у жовтні минулого року повідомляв заступник голови Російської Федеральної служби виконання покарань Валерій Максименко. Тоді російський чиновник зауважив, що Олег Сенцов працює над кількома книгами і п’єсою, в яких за основу покладені сучасні сімейні відносини.

Український в’язень сподівається, що вже найближчим часом, окрім нового роману, у світ вийде його збірочка оповідань. А також за його сценарієм стартують зйомки кіно чи буде поставлено театральну виставу.

  • #анонс
  • #Сенцов Олег

Коментарі

Коментарі відсутні...

Залишити коментар