Зображення для новини Що чекати від українських видавництв у 2019 році

Що чекати від українських видавництв у 2019 році

23.12.2018

Українські видавці не чекають 1 січня, щоб почати новий рік. Плани на 2019 готові заздалегідь. Отож на що можна розраховувати, зайшовши в книгарню?

Видавництво Старого Лева

Улюблене видавництво маленьких львів’ян (і не тільки львів’ян) продовжить видавати українською Террі Пратчетта. Вже на початку року чекаємо на “Чаротворення”. Також серед найочікуваніших новинок – продовження пригод Ракети на чотирьох лапах від Джеремі Стронґа. Дітлахи, що цікавляться фізикою, із задоволенням читатимуть останній том серії “Джордж та корабель часу”, авторства Стівена та Люсі Гокінгів. З дитячої поезії помітні новинки – видання Грицька Чубая та “Родинні вірші” Мар’яни Савки.

ВСЛ тішить і дорослих. Готується до видання “Залишок дня” Кадзуо Ішіґуро. Нагадаємо, за цей роман автор отримав “Букера”, а у фільмі, знятому за мотивами, зіграв Ентоні Гопкінс.

#книголав

Найочікуваніша у видавництві українська книга – очевидно, “Світ навиворіт” відомого мандрівника Дмитра Комарова. До видання увійдуть історії та пригоди, що не потрапили до ТБ-ефіру.

Видавництво Жупанського

Видавництво, що спеціалізується на готичній прозі та фантастиці, порадує шанувальників класики: випустить “Повне зібрання малої прози” Філіпа К.Діка та “Вартових часу” Пола Андерсона. Шанувальники готичного роману заново відкриють для себе прозу Едгара Аллана По та “Місячне дитя” Алістера Кроулі.

Наш формат

Видавництво планує друкувати книги українських авторів, але імена і назви поки що тримає в глибокій таємниці. А от із перекладної літератури тут секрету не роблять: видаватимуть життєпис “Ейнштейн. Життя і всесвіт генія” американця Волтера Айзексона, та надзвичайно цікаві “Неправильні факти” академіка Ганса Рослінга.

Нора-Друк

Ось уже 20 років видавництво займається популярною літературою, переважно детективами. Цього року нас чекають пригодницький роман канадця Стівена Гайтона “Соловей не дасть тобі заснути”, британський трилер “Дружина мого чоловіка” (авторка – Джейн Керрі) та інші видання.

Клуб Сімейного Дозвілля

Планується до друку четверта частина популярної серії “Дім дивних дітей”. Чергова книга Ренсома Ріггза називатиметься “Карта днів”. Ще одна очікувана новинка – автобіографічна книга Пауло Коельо “Хіпі”. Як запевняє автор, саме після своїх мандрів він написав “Алхіміка”.

Ми також з нетерпінням чекаємо нові книги Василя Шкляра, Макса Кідрука та Володимира Лиса, які плануються до видання.

ArtHuss

Видавництво принципово не займається художніми творами. Воно лишилось вірним собі: готує до друку книгу, що має робочу назву “50 українських шедеврів. Визнані й неявні”. Автор – дослідниця історії мистецтв Діана Клочко. Книга, у якій можна буде прочитати про невідомі шедеври із музейних і приватних колекцій, вийде у травні.

  • #анонс
  • #видавництво

Коментарі

Коментарі відсутні...

Залишити коментар