У Бердичеві відбувся літературно-мистецький конкурс імені Всеволода Нестайка

11.02.2019

2 лютого у Бердичеві відбулась гучна культурна подія, пише інформаційний портал “Ріо-Бердичів”. Вперше було проведено літературно-мистецький конкурс імені Всеволода Нестайка, який був родом із цього міста. Мета конкурсу, перш за все, – вшанування пам’яті знаменитого дитячого письменника і, звичайно, представлення власних творів. На конкурс надійшли роботи 65 учасників із різних областей України, включаючи Крим, а також твори прозаїків і поетів, що мешкають у Молдові, Латвії, Іспанії та Італії.

До розгляду приймались роботи українською мовою у трьох основних номінаціях: мала проза; поезія; пісня. Також можна було подати на конкурс книгу, видану не раніше 2015 року, за номінацією краєзнавство, дитяча книга, поезія, проза.

Організували конкурс депутат Житомирської облради Ігор Романський та письменник-бердичівлянин Валерій Хмелівський.

Кожен із учасників отримав звання дипломанта або лауреата конкурсу і особливий сувенір на пам’ять про Бердичів. Наймолодша учасниця, Соломія-Анна Мазур зі Львова, авторка повісті «Дорослішати – зась, або квитків у дитинство немає!», яку сама ж і проілюструвала, стала абсолютним переможцем у конкурсі книг.

  • #конкурс
  • #Мазур Соломія-Анна
  • #Нестайко Всеволод
  • #Хмелівський Валерій

Коментарі

Коментарі відсутні...

Залишити коментар