Зображення для новини У Львові презентуватимуть збірку – “Бути людиною”

У Львові презентуватимуть збірку – “Бути людиною”

23.03.2019

26 березня Львівський Меморіальний музей тоталітарних режимів «Територія терору» презентуватиме збірку документальних оповідань із промовистою назвою – «Бути людиною».

До цієї збірки увійшли реальні історії часів Другої світової війни про людей, які, забувши про власну безпеку, рятували життя інших, підносячи світові великий урок людяності.

Особливістю цієї книжки є той факт, що в ній вперше зібрали твори учасників однойменного міжнародного конкурсу документального оповідання, що відбувся за ініціативою Німецького фонду “Пам’ять, відповідальність і майбутнє” та його партнерів ВБО “Турбота про літніх в Україні” і “CAF Россия” за Програмою підтримки людей, що постраждали від нацизму, “Місце зустрічі: Діалог”.

Усі тексти, представлені авторами різних вікових категорій, писалися, як зазначається організаторами презентації, на підставі розповідей реальних людей, родичів, близьких, друзів, або ж спогадів самих авторів.

Крім обговорення збірки, у програмі презентації також дискусія “Новий ракурс війни: для чого потрібні історії людяності?”, в якій візьмуть участь, кандидат історичних наук Інституту історії України НАНУ авторка передмови Тетяна Пастушенко та львівські автори, які стали переможцями вищезгаданого конкурсу. До речі, наприкінці презентації вони читатимуть свої твори.

  • #презентація книги

Коментарі

Коментарі відсутні...

Залишити коментар