Зображення для новини Українки у Парижі очима Ірени Карпи

Українки у Парижі очима Ірени Карпи

28.03.2019

Щоб подивитися на якісь речі під новим кутом, варто просто змінити обставини, придивитися і прислухатися до людей, які тебе оточують.

Весна 2019 року запам’ятається «Добрими новинами з Аральського Моря» від Ірени Карпи. Видавництво #книголав випускає новий роман популярної неординарної і такої правдивої української письменниці як Ірена Карпа.

Ірена походить із прикарпатського Яремче, з регіону, звідки багато українців і українок емігрували за кордон. У кожного з них своя правда. Правда така, що може насмішити, вразити, а іноді і довести до сліз.

Співзасновниця видавництва Світлана Павелецька пояснює, що політика #книголав – це виключно видання топових українських авторів. Ірена Карпа нині є однією з них. Карпа – законодавиця трендів. Метою діяльності видавці вважають створення вагомого продукту для істинних і потенційних поціновувачів, а також зміна ставлення громадськості до сучасної української літератури.

Роман “Добрі новини з Аральського моря” був написаний за три роки і має реальну життєву основу – історії жінок, які живуть в Парижі. Тільки переїхавши до Парижу, Карпа зацікавилася цією темою. Письменниця пояснює, що життя не має чітко позитивних чи негативних героїв. Тому у романі викристалізовані жіночі психотипи із цілим комплексом якостей і темпераментів. Хтось може упізнати в героїнях себе. Читачам не обіцяють ясності і однозначності у розумінні персонажів. Натомість анонсують фешн, секспригоди, різний лайф-стайл, зради і втечі, пошуки себе, гріх, інтриги і всю палітру почуттів у найромантичнішому місті світу. У момент кульмінації чотири героїні зустрінуться. Ірена Карпа щиро зізнається у любові до кожної з них. Яку частинку себе знайдете в героїнях ви? Бажаємо вам приємного занурення!

Нагадаємо, що Ірена вже чотири роки як живе у Парижі.

  • #Карпа Ірена
  • #нова книга

Коментарі

Коментарі відсутні...

Залишити коментар