Зображення для новини Український уряд виділив 120 мільйонів гривень на закупівлю книг

Український уряд виділив 120 мільйонів гривень на закупівлю книг

02.11.2018

Кабінет Міністрів погодився надати Українському інституту книги суму в 120 мільйонів. Інститут не передбачав ці кошти в кошторис від початку року, тому їх перерозподілили з інших напрямків його діяльності згідно зі спеціальною програмою бюджету.

Проект перерозподілу коштів розробило Міністерство культури, після чого надіслало до Кабміну на погодження. 30 жовтня проект погодило Міністерство фінансів, правову експертизу Міністерство юстиції почало тижнем раніше.

Після закінчення експертизи Кабінет міністрів дав згоду на затвердження проекту. Тепер 92 видавці отримали можливість укласти 741 угоду, що зобов’яже їх до кінця року доставити замовлені в них видання до областей.

Саме 741 книгу експертна рада трохи раніше рекомендувала до закупівлі, серед них 60 дитячих видань. Всього ж на розгляд видавці прислали 2 779 заявок, з яких лише 2 438 відповідали нормам і були передані експертній раді.

Також видавці представлять обов’язкові до сплати до закінчення поточного року документи на оплату. Вартість доставки книг в області теж входить в загальну суму та не може перевищувати 5 відсотків з урахуванням ПДВ.

  • #закупівля книг

Коментарі

Коментарі відсутні...

Залишити коментар