Зображення для новини Відзнака “Кращий книжковий фестиваль” 2019 поїхала з Лондону в Україну

Відзнака “Кращий книжковий фестиваль” 2019 поїхала з Лондону в Україну

18.03.2019

12 березня 2019 року Лондонським книжковим ярмарком було проведено International Excellence Awards 2019, де Міжнародному книжковому фестивалю «Книжковий Арсенал» дістався заслужений перший щабель у категорії «Літературний фестиваль». Україна обійшла літературні фестивалі у Нідерландах та Індонезії.

Журі конкурсу однією із унікальних рис «Книжкового Арсеналу» назвало мультидисциплінарність: симбіоз різних видів мистецтва і перетини фахових середовищ не заважають книзі залишатися в центрі уваги події.

Олеся Островська-Люта як Генеральна директорка Мистецького арсеналу подякувала за перемогу всій команді фестивалю, додавши, що кожен підрозділ цієї команди робить фестиваль прекрасним, поєднучи мистецтва і не випускаючи книгу з фокусу. Пані Островська-Люта висловила щиру подяку людям, що поклали початок фестивалю, згадавши Ольгу Жук і Юлію Лесечко.

Як відомо, ця світова подія вручає номінацію «Літературний фестиваль» вже три роки. Фундаторами цієї міжнародної премії є Лондонська книжкова ярмарка з Британською асоціацією видавців. Мета премії – відзнака світових досягнень та інновацій видавничої справи.

  • #нагорода
  • #фестиваль

Коментарі

Коментарі відсутні...

Залишити коментар