Зображення для новини Як просувати власний літературний продукт, можна буде дізнатись 10 листопада на тренінгу в Києві

Як просувати власний літературний продукт, можна буде дізнатись 10 листопада на тренінгу в Києві

27.10.2018

За підтримки Українського літературного фонду найкращі спеціалісти у сфері маркетингу та культурного менеджменту розкажуть, покажуть на прикладах та на власному досвіді, як з допомогою нових технологій і комунікацій викликати попит на нові культурні продукти.

Ольга Малиш, організатор події, додала, що вважає розвиток культури ключовим у розвитку державності, тому мета цього восьмигодинного тренінгу – безкоштовно навчити авторів, як саме можна презентувати їх культурні проекти публіці: громадськості, журналістам, партнерам. Формат тренінгу передбачає онлайн-транслювання, тому він буде доступний у межах всієї України.

Слухачів навчатимуть правильно взаємодіяти зі ЗМІ, правильно використовувати основні посили проекту, створювати ефективні рекламні кампанії, взаємодіяти із цільовою аудиторією та багато іншого. Після теоретичної частини передбачено практичні заняття та перевірку отриманих знань анкетуванням.

Спікерами тренінгу стануть відомі серед українських митців особистості: Катерина Тейлор, Оксана Хмельовська, Катерина Аврамчук, Антон Семиженко та інші.

За участі спікерів також буде відібрано 25 зареєстрованих учасників, чиї проекти зможуть взяти безпосередню участь у тренінгу за адресою м. Київ, пр. Ярославський 1/3 (HUB 4.0).

  • #подія
  • #тренінг

Коментарі

Коментарі відсутні...

Залишити коментар