Зображення для новини Закарпаття шанує своїх митців

Закарпаття шанує своїх митців

09.12.2018

5 грудня в Ужгороді, в рамках регіональної Програми підтримки видання творів закарпатських авторів, презентували книгу Михайла Сирохмана – “Павло Бедзір”.

Книга, у якій ідеться про життя і творчість відомого ужгородського художника-шестидесятника, авангардиста Павла Бедзіра, стала вже 17 цьогорічним виданням, профінансованим з бюджету Закарпаття. До речі, у 2018 році на видавництво книг було закладено майже мільйон гривень.

Як зазначив під час презентації автор видання Михайло Сирохман, Павло Бедзір був важливою постаттю у творчій біографії не одного молодого художника часів тоталітарного режиму. І саме завдяки йому у столиці Закарпаття завжди процвітав вільний дух художнього мистецтва.

У свою чергу видавець Олександра Гаркуша розповіла, що матеріали презентованої книги збиралися дуже довго. До клопіткої праці над формуванням її змісту долучилося чимало творчих ужгородців, які знали та поважали митця. Відтак, спільними зусиллями видання вдалося наповнити не лише цікавою текстовою інформацією, але й яскравим розділом репродукцій робіт Бедзіра та архівними фото з його життя.

  • #презентація книги
  • #Сирохман Михайло

Коментарі

Коментарі відсутні...

Залишити коментар