Зображення для новини Жадан та «Лінія Маннергейма» у Запоріжжі

Жадан та «Лінія Маннергейма» у Запоріжжі

24.11.2018

Починаючи з 11 листопада Сергій Жадан, відомий український письменник, разом із музичною групою «Лінія Маннергейма» проводять тур містами України на підтримку нового синглу групи, що має назву «Бої без правил». Гурт «Лінія Маннергейма» – це спільний експериментальний проект харківчан Сергія Жадана, Євгена Турчинова та Олега Каданова. Самі музиканти називають свій стиль християнським хіп-хопом.

В рамках туру митці виступають із концертами, а також зустрічаються із шанувальниками під час автограф-сесій та прес-конференцій. Наразі заходи вже відбулись у Харкові, Дніпрі, Запоріжжі, Києві та Тернополі. Завершиться тур у Львові 30 листопада.

Так, 22 листопада заходи відбулись у Запоріжжі. Перед концертом Сергій Жадан зустрівся із студентами ЗНУ, а потім поспілкувався із читачами та представниками місцевих ЗМІ у книжковому магазині «Книгарня «Є». Під час прес-конференції говорили про проект «Жадан і Собаки», нову поетичну збірку «Антенна», а також кінофільм «Дике поле» за популярним романом Жадана «Ворошиловград», який вийшов у обмежений прокат 9 листопада та вже встиг отримати значний успіх у глядачів.

  • #Жадан Сергій
  • #Лінія Маннергейма
  • #тур

Коментарі

Коментарі відсутні...

Залишити коментар