Українська письменниця, журналістка та громадська діячка Вероніка Олександрівна Хідченко (творчий псевдонім Ніка Нікалео) народилася 16 лютого 1973р. у Львові. Не дивно, що вона пішла по стопах батьків: але ж і мати (оперна співачка), й батько (арт-менеджер) – люди мистецтва. З дитинства захоплювалася музикою – була солісткою ВІА, та літературою – час від часу писала у різні видання. Після публікації в журналі «Вокруг света» отримала схвальну рецензію й пораду «писати далі, не зупиняючись».

Закінчила факультет журналістики держуніверситету імені Франка за спеціальністю перекладач, причому її дипломна робота була виконана англійською. Згодом отримала другу вищу освіту фінансиста у Львівській комерційній академії.

2007-го вийшла друком її перша дитяча книжка, написана у стилі фентезі. Потім було видано декілька жіночих романів, які мали велику популярність. Її героїні – сильні особистості, що вперто йдуть до своєї мети. Але разом з тим, вони не позбавлені простих жіночих слабкостей: закохуються, поринають у пристрасті й розпач, страждають і плачуть. Оця боротьба протилежностей і робить основний сюжет творінь письменниці динамічним і цікавим.

Не можна обійти увагою серію її оповідань про Львів (2015-2016), (за яку отримала відзнаку «Люди Львова» у номінації «Золоте перо»), та патріотичну двомовну збірку «Україна в мені» (2015).

Була засновницею жіночого літературного клубу, який згодом переріс у Громадське об’єднання, є керівницею Благодійного фонду «Розвиток громади». Лауреатка та дипломантка конкурсу «Коронація слова» 2010, 2013 років.

Твори

 • Квітникарка

  роман про кохання, сучасна література, уривок
 • Львів. Вишні. Дощі (збірник)

  збірка, оповідання, сучасна література, уривок
 • Львів. Кава. Любов (збірка)

  збірка, оповідання, сучасна література, уривок
 • Львів. Пані. Панянки (збірка)

  збірка, оповідання, уривок
 • Львів. Смаколики. Різдво (збірник)

  збірка, оповідання, уривок
 • Львів. Спогади. Кохання

  збірка, оповідання, сучасна література, уривок
 • Черешні з коньяком

  сучасна література, уривок

Коментарі

Коментарі відсутні...

Залишити коментар