Пашковський Євген Володимирович – вітчизнаний літератор, один із найвидатніших представників «Житомирської літературної школи».

Був народжений 19 листопада 1962 року в Романівському районі, що на Житомирщині. По закінченню школи вступив до індустріального технікуму в Києві. Отримавши диплом, тривалий час працював на будівництві (асфальтувальником, бетонувальником, монтажником), а згодом – поїхав на Донбас, де на шахтах виконував підземні роботи. У 1984 Є. Пашковський став студентом Національного педагогічного університету ім. М. Драгоманова, однак так і не завершив навчання . З 1987 по 1990 рр. він мандрує Росією, знайомиться із місцевим фольклором та звичаями. Повернувшись на Батьківщину, оселяється в столиці та присвячує себе редакційній діяльності, видавницькій справі та, безперечно, творчості.

Творчість Є. Пашковського сповнення безмежною кількістю неперевершених образів, кольорів та художніх узагальнень. Серед його надбань, найбільш відомими стали такі романи і оповідання, як «Осінь для ангела», «Авжеж!», «Безодня», «Свято» тощо.

Коментарі

Коментарі відсутні...

Залишити коментар