Українська письменниця та журналістка Рогашко Алла Володимирівна (21.11.1977р.) родом з села Верба на Рівненщині.

Після закінчення Рівненського гуманітарного університету тривалий час працювала у відомчий газеті. Мешкає у Рівному. З її слів, поштовхом до письменництва стало народження сина, після чого з’явилося нестримне бажання писати. Пише прозу і сценарії. Нові романи окремими виданнями виходять кожного року.

Перший роман під назвою «Осіннє рондо місячної ночі»(2015) – це своєрідне освідчення в коханні Львову, що постав містичним персонажем поряд з головними героями твору. Книга так сподобалася читачам, що авторка створила за нею сценарій.

Роман «Її сукня» (2017) – дипломант конкурсу «Краща книга Рівненщини» 2019р.

Твори А.Рогашко завжди щирі, проникливі, чесні й життєві, просічені любов’ю до улюбленого міста й світу, до кожного персонажа й читача.

Великої популярності набули три збірки оповідань різних авторів пов’язаних зі Львовом, які містять серед інших й твори Рогошко. Старовинний, своєрідний, неповторний – найкраще місто у світі – він з такою любов’ю описується письменницею, його вулиці та потаємні місця так природньо вплітаються в сюжети, ніби є головними персонажами творів.

Твори

 • Її сукня

  сучасна література, уривок
 • Крізь безодню до світла

  роман, сучасна література, уривок
 • Львів. Вишні. Дощі (збірник)

  збірка, оповідання, сучасна література, уривок
 • Львів. Спогади. Кохання

  збірка, оповідання, сучасна література, уривок
 • Осіннє Рондо місячної ночі

  роман, сучасна література, уривок

Коментарі

Коментарі відсутні...

Залишити коментар