Повість «Діви ночі» – один з найвідоміших бестселерів української літератури. Він був надрукований ще 1992 року, декілька разів перевидавався, але знову швидко зникав із полиць.

…Події книги розгортаються у 1978 році. Герой повертається з армії і з головою поринає у шалений вир життя – такого, якого він ще не знав. «Фарцовка», друзі-сутенери, проститутки, стара пані, що у своїй «школі» готує дівчат для певних послуг, – за всім цим світом герой спочатку лише споглядає. Але швидко стає у ньому «своїм»…

Коментарі

Кількість коментарів: 3
Валентина:
21.07.2016 22:01

Дякую автору! Почала з “Танго смерті”,яке уривками зачитувала чоловікові і дітям, рекомендувала друзям. “Діви ночі” – інша річ, але не менш цікава. Мова – просто “люкс”. Ще раз велика вдячність і повага!

Татка:
06.10.2015 00:09

Книга загалом захопила, нагадала про письменника Генрі Міллера і його “Чорну весну”, як завжди написана з львівським колоритом

Гість:
02.11.2014 03:06

Книга неодноразово викликає здивування і разом з тим захоплення. Ніколи раніше не зустрічала в книгах такий істотний та відвертий опис особливостей особистого життя повій та подробиць їхньої професії. До того ж автор дуже грамотно і зрозуміло оповідає про це, що змушує гасити в собі негативне ставлення до осіб такого статусу, а підходити з розумінням і вміти знаходити щей користь такого роду занять. Книга мене наштовхнула на те, що кожен обирає свій шлях, до якого прикута душа: належати одному єдиному ( але не факт, що ! ти для нього будеш тією ж самою єдиною!); або ж належати всім і нікому водночас!! Вибір за вами, леді!

Залишити коментар