Сучасний письменник Олександр Васильович Завара, 20.11.1983р.н., родом з Великої Новосілки на Донеччині. З 2001 по теперішній час мешкає у Мелітополі. За освітою – педагог (у 2006р. філологічний факультет Мелітопольського ДПУ).

Постійно випробує себе у різних сферах творчості. 1999-2005 роки він присвятив поезії, 2002-2004 – творив пісні у жанрі хіп-хоп і рок-н-ролл, 2006-го – коротку прозу, нариси, есеї, а з 2008 пише у жанрах альтернативної прози, містики та горрору. Взагалі писати для нього – це як жити й дихати, створювати нові світи, заселяючи їх цікавими персонажами, змушеними вирішувати життєві ребуси й несподіванки.

З 2006 по 2009 – журналіст, ефірний оператор, ді-джей на радіо. Згодом став автором програми «Заварка», на меті якої – знайомство з альтернативною музикою та культурними течіями. Згодом вона перетворилася у літературний проект, де аналізуються творчі доробки сучасних авторів.

З 2009 називає себе фрилансером, пише рецензії, а з 2013 є постійним членом журі конкурсів короткої прози.

На сьогодні видано чотири романи О.Завари, серед яких «Песиголовець» відзначений четвертою премією конкурсу видавництва «Смолоскип». І якщо в сучасній українській літературі бракує якісного горрору, то саме цей твір задовольнить потреби найвибагливіших цінителів містичних трилерів з напруженим сюжетом, що не відпускає до останньої крапки.

Твори

  • Гелтер Скелтер

    детектив, містика, сучасна література, уривок

Коментарі

Коментарі відсутні...

Залишити коментар