Карпа Ірена

Карпа Ірена

Карпа Ірена Ігорівна (8 грудня 1980 року народження) – відома українська письменниця, телеведуча, співачка, журналістка.

Уродженка м. Черкаси, хоча дитинство переважно провела в Івано-Франківську та на Закарпатті. Ще із малечку вона захоплювалася мистецтвом та проявляла неабиякий талант. Тож батьки прийняли рішення віддати дівчину до художньої школи. У 1998 р. І. Карпа стає студенткою одного із найпрестижніших столичних вищих навчальних закладів (Київський національний лінгвістичний університет) за фахом «французька філологія». А вже наступного року стає засновницею та солісткою популярного серед молоді гурту «Фактично самі», творчість якого заснована переважно на перехресті панк-року, хардкору та індастріалу. Крім того, вона наважується випробувати себе в ролі ведучої програм на центральних телеканалах країни, а також дебютує у кіно. Мала нагоду протягом року подорожувати країнами Південно-Східної Азії.

Серед літературного доробку письменниці найбільш відомими творами є оповідання «П’ятдесят хвилин трави», «Фройд би плакав», «Добро і зло» тощо.

Нивини, пов'язані з автором

Українки у Парижі очима Ірени Карпи

28.03.2019
Щоб подивитися на якісь речі під новим кутом, варто просто змінити обставини, придивитися і прислухатися до людей, які тебе оточують. Весна 2019 року запам'ятається «Добрими новинами з Аральського ...
Читати подробиці
#Карпа Ірена #нова книга

Коментарі. Рецензії. Відгуки