«Культ» (2001) – перший роман молодого автора, який одразу набув розголосу серед читацької аудиторії, а в деяких колах, немовби виправдовуючи свою назву, став майже культовим. Молодіжний побут, стосунки, сленг, ризиковані й смішні іграшки тинейджерів, їхні спроби за будь-яку ціну потрапити «по той бік реальності» – все це Дереш й одна з найкращих його книжок, що стала своєрідним підсумком літературних пошуків 90-х років ХХ століття.

Коментарі

Кількість коментарів: 3
kosheniatko:
03.11.2015 00:30

Дуже добротно. Перші 2/3 читав і не міг відірватись ні на секунду. Кінець трішки здивував, якщо це можна назвати так.

Гість:
07.05.2015 16:50

Книга вельми цікава. Можливо, комусь буде важка до сприйняття, але цей твір заслуговує на Ваш час та увагу. Злегка психоделічний та інтригуючий. Щиро рекомендую, не пошкодуєте

Наталя:
22.02.2015 21:04

Шкодую, що витратила час на прочитання цієї книги. Проте є позитив – точно знаю, що більше Дереша читати не буду – не моє. Якщо після “Голови якова” ще були сумніви, то “Культ” остаточно відвернув мене від цього автора. Дочитувала через силу (думала, а може далі буде краще). По-перше не люблю ненормативну лексику, а вона тут присутня, по-друге не схвалюю “приховану пропаганду” шкідливих звичок (куріння з кальяну з коноплею викладачем зі своєю неповнолітньою ученицею), неприємна також занадто жорстока сцена в шкільному медпун! кті між директором та Аліскою. Я розумію, що сучасні навчальні заклади далекі від ідеалу, але все, що відбувається в стінах гімназії та з її учнями та викладачами на сторінках цієї книги – занадто.

Залишити коментар