Це – сповідь великої душі, документ мудрого серця. Це не просто опис виняткової долі незвичайної людини. Це – подарунок долі для того, хто запитує себе: «Хто я, звідки я, для чого я? І куди я йду?» Це письмо допоможе віднайти себе й укріпить у великому Переході з нічого у щось.

Коментарі

Кількість коментарів: 11
Вікторія:
22.08.2016 14:36

Книга поглинання повністю, шана і вдячність автору. Раджу всім.

Руслан:
21.08.2016 19:30

Тоже очень понравилось. Настолько проникся, что казалось, что не я её читал и слышал его голос…

Наталія:
20.08.2016 11:44

Знайшла цю книгу навмання – потягнуло!! плакала, думала, знала, ЩО ПРАВДА Є!!!! Освідчуюсь в тому, що немає народу, який би не страждав. Бажаю всім – ЄДНАТИСЯ!!! СИЛА ЛЮДЕЙ В ЄДНАННІ!

Левюля:
18.08.2016 23:55

Я не можу знайти слів, щоб подякувати автору за цю сповідь. Не можу похвалитися, що швидко її “ковтнула”. Навпаки – впитувала по крихті спочатку, подумки вела дискусії, сперечалась, і тільки коли наставав в душі спокій продовжувала читати. Це дивовижна книжка. Я б радила обов’язково включити до шкільної програми, бо ця книжка – це саме життя…

Борис:
23.04.2016 09:52

Бомба, проковтнув на одному подисі. Супер. Філософія життя людини

Ольга:
24.03.2016 08:52

Останнім часом прочитала багато книг.. Але жоден автор не зміг пробратися до найпотаємнішого закутка нашого тіла – душі.. Ця книга – це бальзам для душі, пожива для розуму і шлях до самопізнання і самовдосконалення. Це книга справді великого Переходу для пізнання себе і переосмислення свого місця в соціумі, яка посилює значення Бога на щодень, на щохвилину.. Але найголовніше – це книга прекрасного українського автора, сучасного генія писемності і мудрості! Великий Вам уклін і шана, Мирославе, що змусили задуматися над життям тисячі людей, у яких чиста душа і помисли, які знаходяться в стані Переходу до вищого, кращого, світлішого!

Андрій:
01.03.2016 15:21

Книгу дала прочитати шефиня дружини. Планую купити собі також, такі перлини потрібно збирати, щоб давати читати людям котрим хочеш допомогти. Після прочитання, аж захотілося знов і знов робити добрі справи не чекаючи за це подяки. Дякую!

Наталія:
30.01.2016 17:33

Прочитала Вічник і була в захваті! Велика Вам подяка . Чудова книга.

ГАЛИНА:
11.12.2015 22:15

Кожне слово цієї книги-оповіді вражає глибиною смислу. Хвала світлій голові і чистому серцю автора, який зумів викласти глибину думки. багатство звичаю нашого і мови… впиваюсь кожним словом, кожною фразою і перечитую кілька раз… я маю задоволення в прочитаному і вчуся від нього. Щиро дякую.

Doddy:
12.11.2015 18:51

“Вечник” — удивительно глубокое сочинение, с восхитительно богатым языком. Автор превосходно модифицировал и встроил в роман воспоминания и заповеди столетнего старца из первого произведения, которые очень по–домашнему, изнутри, и по–новому раскрывают нам быт, верования, интересы древних славян, и, главное, делятся какой–то первозданной мудростью, взятой, казалось бы, прямо у матушки–Земли. Однако, читая эту книгу на русском, я пожалел, что не взял издание на языке оригинала — по всему тексту чувствовалось, что переводчику не хватает вокабуляра, чтобы передать всю красоту языка. С “Криничаром” я не повторил этой ошибки и с наслаждением купался в удивительном карпатском лингвистическом озерце. Уверен, даже шири украинцы сумеют пополнить свой словарный запас редкими, порой забытыми жемчужинами родного языка, как, впрочем, и насладиться сюжетом.

Олег:
05.04.2015 15:19

пізнавально, повчально. філософська народна мудрість.

Залишити коментар