Три покоління однієї родини, три жіночі долі, три щемливі історії, з яких складається вже історія власної країни в жорсткому й несентиментальному ХХ столітті. Даздраперма, дочка радянського чиновника, у 30-ті роки пройшла крізь пекло дитбудинку для дітей ворогів народу, а згодом опинилася у вирі повстанської боротьби на Волині… Її донька Віталія, витончена естетка та прихильниця поезії, понесе свій хрест – кохання до кримінального авторитета та боротьбу із власною пристрастю. І навіть молодша, онука Олеся, не уникне випробувань, коли разом із Майданом до її життя ввірвуться кохання та зрада… Кожна з цих жінок проживає власне життя сповна – із його болем і радістю, гіркою ніжністю та любов’ю, від якої, мов напнута струна, тремтить душа…

Коментарі

Кількість коментарів: 2
Юлія:
29.04.2016 23:34

Ця книга – дещо неймовірне, більше, ніж просто книга. В ній вмістилось усе: кохання, переживання, тимчасове щастя та розчарування. Ти, немов живеш з головними героями, відчуваєш усе, що з ними відбувається.

Наталія:
22.11.2015 00:38

Знайомство з творами цього Майстра слова почалось з роману “Країна гіркої ніжності”. Потім було “Століття Якова”, тепер “Соло для Соломії”. Що можна сказати – реальне життя зі всіма радощами і болем. На протязі всього твору таке враження, ніби знаходишся поруч з героями, проживаєш події разом з ними. Відірватися від книги неможливо, а закінчивши ще є над чим подумати. Раджу всім, кого цікавлять, насамперед, реальність і глибокі почуття, а не бійки, екшен та фентезі.

Залишити коментар