Лондон, 1838 год. Юной девушке Роуз Оук дарят угольно-чёрную розу. Влюблённый в неё молодой человек прилагает все силы, чтобы узнать имя таинственного дарителя и смысл необычного подарка. Однако история чёрного цветка уводит его далеко за пределы общепринятого его современниками понимания мира.

Коментарі

Кількість коментарів: 4
Раиса:
10.06.2016 14:02

Увлекательное содержание, оригинальная фабула, рекомендую для прочтения, особенно любителям филосифских или исторических книг.

Анаель Кроу
Анаель Кроу (автор):
16.06.2021 17:47

Благодарю за отзыв! Мне приятно знать, что рассказ Вам понравился!

Альона:
25.05.2016 17:58

Написано цікаво, детективно-захоплююче. А такої легенди про “зло” ще не чула. Починаєш думати дійсно про поняття добра і зла та чи не підміняємо ми одне поняття іншим в нашому житті. Напишіть ще щось подібне, будь ласка)

Анаель Кроу
Анаель Кроу (автор):
16.06.2021 18:13

Дякую за увагу! Сподіваюся, що інші мої твори Вам також сподобаються. Я часто звертаюся до міфології різних народів світу, але ті чи інші міфи і легенди трактую по-своєму. За мовною стилізацією та атмосферою найближчим до “Опекая зло” є мій роман “Пилигримы”, основою якого стали давні ірландські міфи, казки та перекази. На жаль, на Лібрук я його викласти не встигла, але в інтернеті його можна знайти у вільному доступі 🙂

Залишити коментар