“За тобою верби ростуть!” “Тебе, де не посій, там вродиш!” Ось такі прикрі дорікання я слухаю протягом усього свого довгого та насиченого життя, а подруга, так взагалі каже: “Ти що, кулю в голові маєш?” Ну, а що я можу зробити, як пригоди самі мене знаходять?! Що ж, додам до свого образу більше конкретики. Моє ім’я – Вікторіка, я закінчила університет МУКА, тепер їду на практику. Тут мене спіткала зустріч з деким таємничим та небезпечним, і таким цікавим! А очі в нього – два смарагди… Мій куратор каже, що він убивця, але чи так воно є насправді?..

Коментарі

Коментарі відсутні...

Залишити коментар