Твір написаний від імені головної героїні яка ніби живе звичайним життям, навчається, працює та зустрічається з друзями але в житті їй чогось не вистачає…та знайшовши бажане все стає тільки гірше…

Коментарі

Коментарі відсутні...

Залишити коментар