Іноді і янголам потрібні охоронці.

Коментарі

Кількість коментарів: 2
Олександр:
12.03.2022 13:30

Не зважайте на оцінки сайту, вони не завжди є люстерком істини. Бажаю успіхів … :))

Олена:
26.01.2016 10:06

хочеться вірити, що буває і так, щасливий кінець або щасливий початок, бо життя – коло. і що щастя є навіть там де мука. і так боляче від того, що найрідніші люди відвертаються коли наші думки про щастя різняться і “люди ж скажуть”. і тільки одного хочеться – розуму і поваги усім тим людям. Тетяно, дякую.

Залишити коментар