Прочитав кілька сторінок. Написано російською мовою, з колосальною кількістю помилок. Обидва згадані недоліки дуже ускладнюють читання. Початок якийсь сумбурний, про що хотів сказати автор можна лише здогадуватись. Далі пішло трохи краще, але читати все одно неможливо.
МАЯЧНЯ. Насилу прочитав 4 сторінки…перед тим як завантажувати раджу натиснути ЧИТАТИ. Гадаю на цьому ви й зупинитесь. Цікаво в цьому “творі” лише одне – автор навмисно стільки помилок наробив, чи це в нього само так вийшло.
Це шедевр. Я і мої друзі в захваті від тебе. Прочитав цей шедевр, тільки одна думка, тільки одне бажання залишилось в нас, – ще. Чим більше тим краще. Пиши, пиши, пиши.
Напевно, твір писала дитина бо багато помилок
Прочитав кілька сторінок. Написано російською мовою, з колосальною кількістю помилок. Обидва згадані недоліки дуже ускладнюють читання. Початок якийсь сумбурний, про що хотів сказати автор можна лише здогадуватись. Далі пішло трохи краще, але читати все одно неможливо.
МАЯЧНЯ. Насилу прочитав 4 сторінки…перед тим як завантажувати раджу натиснути ЧИТАТИ. Гадаю на цьому ви й зупинитесь. Цікаво в цьому “творі” лише одне – автор навмисно стільки помилок наробив, чи це в нього само так вийшло.
Це шедевр. Я і мої друзі в захваті від тебе. Прочитав цей шедевр, тільки одна думка, тільки одне бажання залишилось в нас, – ще. Чим більше тим краще. Пиши, пиши, пиши.