На Землі знаходиться багато артефактів, які свідчать про те, що задовго до нашої цивілізації була інша дуже розвинута. Про це замовчують, ті що керують нашими країнами. А прості люди такі запитання і не ставлять. А даремно! Де вона, чому згасла! А можливо, саме сумне, ми повторюємо її шлях? То ось історія про неї!

Коментарі

Коментарі відсутні...

Залишити коментар