Згідно з поширеною легендою Ліліт була першою дружиною Адама до створення Єви. Вона посварилася з Адамом, відмовившись коритися йому, оскільки була переконана, що є таким же Божим творінням як і він. І створив Бог Єву. А може як би Ліліт була нашою праматір’ю, то ми були б інакші!? Не були б такими невситимими та зажерливими, руйнівними, жорстокими та несправедливими. Тепер переповнюємо чашу терпіння природи, а могли б бути чистими душею і жити в ладу з нею. А ще, хоч і не любити ближнього свого як самого себе, але поважати того бідного ближнього і не прагнути вбити його та пограбувати. Хто знає!? Отож ще одна прадавня історія на новий лад.

Коментарі

Коментарі відсутні...

Залишити коментар