Додати до Лібрук

Кушко Оксана Леонідівна

 • Місце проживання: Волинь
 • Переглядів: 90
 • Рейтинг: +1
Народилась і проживаю в Маневичах Волинської області. Навчалась у Луцькому педагогічному коледжі та Рівненському державному гуманітарному університеті (факультет «Українська філологія»). На даний момент працюю вчителем української мови та літератури. Заміжня, маю сина (3 роки). Пишу вірші вже понад 9 років. Цьогоріч у серпні вийшла друком перша збірка моїх поезій, яка називається «Те, що має місце в моєму серці…» (видавництво «Лілія», м. Хмельницький).
Обожнюю українську мову, культуру, дуже переймаюсь через сьогоднішню тяжку ситуацію в державі. Вірю в перемогу та процвітання України.

Твори

 • Бабусина сповідь

  2015 р.
  вірші
  Вірш про бабусю Василину, яка стала прикладом для нас (внуків)... Прикладом відданої любові... І з кожним днем вчить нас не втрачати доброти в серцях, прощати, любити, цінувати молодість, життя і близьких.
 • Те, що має місце в моєму серці...

  2015 р.
  вірші
  «Те, що має місце в моєму серці…» ‒ перша збірка віршів молодої поетеси. У першому одноіменному розділі ви зможете торкнутись серцем всього того, що любить автор. Другий розділ «Моя сім’я ‒ моє багатство!» присвячений всім тим людям, без яких було б неможливим, взагалі, життя. Третій розділ «Не судіть жінку за її минуле…» увібрав у себе всі тривоги та переживання першого кохання, тут написана його історія від початку і до кінця. У четвертому розділі «У пошуках себе…» ви зможете пережити разом із автором пошуки тої дійсності, у якій можна було б нарешті знайти спокій.
  Сподіваємось, що хоча б одна поезія залишить слід у вашій душі.
 • Дух землі

  2015 р.
  вірші
  Наша земля дала нам життя і здоров'я, любов і культуру... Тепер вона чекає шани і захисту від нас. У цьому нам допоможе патртіотичний сильний дух нашої вкраїнської землі, дух, що живе в кожному із нас.
 • Буслик

  2015 р.
  вірші
  Натхненна осіннім, теплим і водночас заворожуючим краєвидом...
 • Осінній ранок

  2015 р.
  вірші
  Осінні поезії... Пишуться легко і залишають в душі автора по-осінньому теплий спокій... Люблю осінь, пишу про неї. В даному випадку це - осінній ранок.
 • Несправедливість

  2015 р.
  вірші
  Довго думала, чи викладати на широкий загал цю поезію... Та ви знаєте, просто НАБОЛІЛО. Я певна, зі мною згодиться багато української молоді, які стикнулись із цією несправедливістю, як і я цього року... коли хочеться працювати, творити, застосовувати всі ті знання і навички, які так важко здобувались в інституті, та стикнувшись із цією системою, далеко не європейською, зникає, по волі згасає отой запал і бажання працювати і викладатись на повну...
 • Колискова

  2015 р.
  вірші
  Я ніколи не втомлюсь про нього думати, для нього писати, заради нього жити. Це синочок мій Артемко... А як же без авторської колискової для дитинки. Тепер вона у нього є.
 • Де шукати щастя?

  2015 р.
  вірші
  Коли я народила сина, в ту першу секунду, як мені поклали його на груди, я зрозуміли, що до цього я не була повністю щаслива.
  Ця поезія про наше щастя, про те, що воно далеко не в грошах...
 • Дві долі...

  2015 р.
  вірші
  Написано під великим добрим враженням після прочитання двох геніальних книг Володимира Лиса: «Соло для Соломії» та «Століття Якова». Раджу всім прочитати ці дві геніальні історії)))

Коментарі. Рецензії. Відгуки