Чому ти боїшся темряви, якщо не прожив у ній і дня? Чому ти продовжуєш ігнорувати її крик про допомогу? Жахливо егоїстично. Як з мого боку, так і з вашого.

Коментарі

Коментарі відсутні...

Залишити коментар