У тих світах де є магія, обов’язково є нежить. Там де є нежить – є мисливці на неї. Їхня робота буденна і нудна. Проте, в усіх світах є безліч безвідповідальних чиновників, що заради власної вигоди готові не лише порушити закон, але й поставити увесь світ на межу катастрофи. І тоді робота мисливця стає вкрай небезпечною… ********* Дві подруги, воїн і чаклунка, в наслідок корупційних дій керівництва їхніх навчальних закладів, змушені стати мисливцями на нежить.

Коментарі

Коментарі відсутні...

Залишити коментар