Твори у вільному доступі - Літера «С»
Скинути- С крестом или с ножом Галан Ярослав
- Сaм собі пан Грінченко Борис
- Сава Чалий Карпенко-Карий Іван
- Сава Чалий Костомаров Микола
- Сага про… Когут Людмила
- Сагайдачний Чайковський Андрій
- Сад Тась Дмитро
- Сад Божественних Пісень (збірка) Сковорода Григорій
- Садок вишневий коло хати Шевченко Тарас
- Салдацький патрет Квітка-Основ'яненко Григорій
- Самум (збірник) Дяченки Марина - Сергій
- Сатирикон. Поезії Драч Іван
- Сатиричні та гумористичні поезії Самійленко Володимир
- Сашків кінець Черкасенко Спиридон
- Сватання на Гончарівці Квітка-Основ'яненко Григорій
- Свиня Хвильовий Микола
- Світован Дочинець Мирослав
- Свої… Чужі… Когут Людмила
- Своя чужая жизнь Талан Світлана
- Святий Валентій Франко Іван
- Святослав укладає мир з греками… Літописні оповіді
- Се така баба, що чорт їй на махових вилах чоботи оддавав Стороженко Олекса
- Северин Наливайко Черкасенко Спиридон
- Сектор обстрілу – “Аісти” Моісєєнко Ігор
- Село вигибає Черемшина Марко
- Село не люди Дашвар Люко
- Семен Жук і його родичі Кониський Олександр
- Семиковецькі тіні Поліщук Клим
- Сентиментальна історія Хвильовий Микола
- Серафима Ульяненко Олесь
- Сердешна Оксана Квітка-Основ'яненко Григорій
- Серед степів Мирний Панас
- Серед темної ночі Грінченко Борис
- Серце Косинка Григорій
- Серце і вогонь Влизько Олекса Федорович
- Серце не навчити Федькович Осип-Юрій
- Сестра-жалібниця Кониський Олександр
- Сестри крові Винничук Юрій
- Сестро, сестро Забужко Оксана
- Силуети Хвильовий Микола
- Син Підмогильний Валер'ян
- Син землі Турянський Осип
- Синi етюди (збірка) Хвильовий Микола
- Сини змієногої богині Чемерис Валентин
- Синій зошит Дочинець Мирослав
- Синій листопад Хвильовий Микола
- Синя книжечка Стефаник Василь
- Сирітська і вдовина доля Українські народні прислів'я та приказки
- Сірко Українські народні казки
- Січові гості Куліш Пантелеймон
- Сказание об истинно народном контролере Курков Андрій
- Сказки (сборник) Дяченки Марина - Сергій
- Скарб Стороженко Олекса
- Скривджені й нескривджені Нечуй-Левицький Іван
- Скрут Дяченки Марина - Сергій
- Славні побратими Кащенко Адріан
- Сліди на піску Іваничук Роман
- Слово Оберона Дяченки Марина - Сергій
- Слово погибели № 5 Дяченки Марина - Сергій
- Смертельна справа Мартович Лесь
- Смерть Атея (збірник) Чемерис Валентин
- Смерть Макарихи Яновська Любов
- Смерть Франка Бобинський Василь
- Сміх Коцюбинський Михайло
- Сниться Кобилянська Ольга
- Сніданок на снігу (збірник) Дністровий Анатолій
- Собака Підмогильний Валер'ян
- Согретые солнцем Талан Світлана
- Сойчине крило Франко Іван
- Соловйовий спів Пчілка Олена
- Солом’яний бичок Українські народні казки
- Солонський яр Хвильовий Микола
- Сон Вовчок Марко
- Сон Коцюбинський Михайло
- Сон Мирний Панас
- Сон («У всякого своя доля») Шевченко Тарас
- Сон-Трава Чупринка Григорій
- Сонце з-за хмар Алчевська Христина
- Сонце заходить Чайковський Андрій
- Сонце сходить Підмогильний Валер'ян
- Сонцева помста Свідзінський Володимир
- Соня Бабкіна Катерина
- Сонячні кларнети Тичина Павло
- Соняшник. Поезії 1960–1970 років Драч Іван
- Сопілка Свідзінський Володимир
- Сосонка Пчілка Олена
- Софія Ульяненко Олесь
- Сповідь Шевчук Валерій
- Сповідь з того світу Яріш Ярослав
- Спогади про неоклясиків Клен Юрій
- Спокуси святого Антонія Андієвська Емма
- Спокута Талан Світлана
- Споминки про Микиту Леонтійовича Коржа Стороженко Олекса
- Справа Отамана Зеленого. Українські хроніки 1919 року Кокотюха Андрій
- Спроба на огонь Слісаренко Олекса
- Срібне молоко Шевчук Валерій
- Стара Мадярка Маковей Осип
- Стара холера Лис Володимир
- Старець Підмогильний Валер'ян
- Старим Дніпром в останній раз Співавторство
- Старі гультяї Нечуй-Левицький Іван
- Старі сучки і молоді пагони Кропивницький Марко
- Старо-світські батюшки та матушки Нечуй-Левицький Іван
- Сто тисяч Карпенко-Карий Іван
- Стократ Дяченки Марина - Сергій
- Стократ Дяченки Марина - Сергій
- Століття Якова Лис Володимир
- Страта Дяченки Марина - Сергій
- Страшна мить Шкурупій Ґео
- Стрибожий дарунок Мартович Лесь
- Судильниці Кобринська Наталія
- Судія Кобринська Наталія
- Судний день Яріш Ярослав
- Судьба попугая Курков Андрій
- Сужена Стороженко Олекса
- Сумерк Опільський Юліан
- Сумні ідем Чарнецький Степан
- Суспільно-побутові пісні (7 клас) Пісні, балади, коломийки
- Сюньове Сульбакен. Весільний марш Іваничук Наталія